У Польщі змінили правила працевлаштування українців

sistemu-trudoustroystva-inostrancev

Сейм Польщі разом зі змінами розроблені урядом ухвалив новий законопроект про популяризацію працевлаштування та установ ринку праці, повідомляє 112 Україна.

Змінами передбачено введення оплати за реєстрацію заяви працедавця про намір найняти на роботу іноземця. Запропоновані законом рішення стосуються іноземців, котрі виконують довгострокову роботу в Польщі. Зокрема, йдеться про громадян Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, України та Росії, які зможуть користуватися спрощеною процедурою доступу до ринку праці. Відтепер крім права на роботу введено дозвіл на сезонну роботу, що видаватиме староста на період восьми місяців протягом року. Закон передбачає внесення платежу в 30 злотих за реєстрацію заяви працедавця про намір працевлаштування іноземців.

Читайте також: «Вся процедура зайняла 15 секунд», — враження українців від безвізу (Відео)

«Це зменшить зловживання та забезпечить фінансові надходження, які буде використано старостами для виконання цього завдання. Це дозволить ефективніше обслуговувати зацікавлених осіб повітовими управліннями праці. Планується, що платіж, вказаний у розпорядженні, буде невеликим і становитиме 30 злотих», — наголошено в обґрунтуванні до рішення.

Заяву можуть не зареєструвати, якщо управління визнає, що документ було складено з корисливою метою або буде використано іноземцем для інших потреб, ніж виконання праці.

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook