У Підволочиську молодь агітували здобувати робітничі професії (Фото)

Підволочиськ День відкр двер ліцею 03.15+Підволочиський професійний ліцей спільно із районним центром зайнятості (РЦЗ) гостинно відкрив двері для всіх, хто має намір здобути робітничий фах.

Під час заходу школярі ознайомилися із різними професіями та їх актуальністю на ринку праці, умовами вступу до ліцею, матеріально-технічною базою навчального закладу та можливостями подальшого працевлаштування за набутим фахом; побували на екскурсії виробничими майстернями закладу; поспостерігали за роботою новітньої техніки та процесом практичного навчання ліцеїстів.

Читайте також. Чортківщина: як старшокласники створили світ, у якому хочуть жити (Фото)

Загалом учасниками профорієнтаційного заходу у Підволочиському професійному ліцеї стали близько 170 осіб з числа учнівської молоді та випускників загальноосвітніх навчальних закладів району, педагогів, студентів ліцею.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Мирослав Галоха ознайомив юних відвідувачів з історією становлення закладу та його традиціями, розповів про умови зарахування до навчального закладу. Юні відвідувачі дізналися, що у ліцеї можна здобути професії: «кухар, офіціант, бармен», «перукар (перукар-модельєр)», «кравець-закрійник», «слюсар з ремонту автомобілів», «радіомеханік з ремонту та обслуговування радіотелевізійної апаратури та приладів».

Фахівець із профорієнтації РЦЗ Галина Чорній розповіла школярам і студентам ліцею про послуги державної служби зайнятості молоді; запропонувала переглянути інформаційні папки з описами професій. Аби краще зорієнтуватись у сфері трудової діяльності, учні мали можливість пройти профорієнтаційне тестування за допомогою психодіагностичних методик.

Читайте також. Для тернопільської малечі у школі «Дивосвіт» влаштують кемпінг на кшталт американських (Фото)

Програму Дня відкритих дверей продовжив пізнавально-розважальний концерт. Присутні переглянули мультимедійні презентації професій «Перукар (перукар-модельєр)» та «Кравець-закрійник». Студенти ліцею виконали пісні, демонстрували моделі вечірнього одягу та зачісок.

Окрім того, на базі закладу працював ярмарок, на якому студенти-кухарі презентували свої роботи. Відтак усі охочі змогли придбати та скуштувати смачні вироби ліцеїстів.

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook