У Пенсійному фонді розповіли, скільки треба сплатити, щоб зарахували страховий стаж

вЩоб людині, яка займається підприємництвом, зарахували повний місяць до страхового стажу, вона повинна нарахувати й сплатити єдиний внесок в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок, що тепер становить 819,06 грн, на місяць.

За словами начальника фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду в Тернопільській області Валентини Луцик, для зарахування фізичними особами-підприємцями повного місяця до страхового стажу, підприємець повинен нарахувати та сплатити єдиний внесок в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

— Мінімальний страховий внесок визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати, яка на сьогодні становить 3723 грн, та розмір внеску (22%), відповідно, мінімальний страховий внесок – 819,06 грн, на місяць, а також подати річну звітність до органів державної фіскальної служби, — пояснила Валентина Луцик.

Право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, з  1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року, мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватись на один рік, та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook