У парламенті пропонують надати пенсії постраждалим на Майдані

indexУ Верховній Раді України зареєстровано проект закону № 4554 від 25 березня 2014 щодо нарахування пенсій постраждалим активістам під час Євромайдану, повідомляє сайт парламенту.

«Законопроект розроблено з метою створення належних умов для життєзабезпечення постраждалих учасників масових акцій громадського протесту, які стали інвалідами внаслідок участі в таких акціях, та членів сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту», — йдеться в пояснювальній записці.

Відтак, якщо законопроект буде підтриманий парламентом, особи, котрі стали інвалідами в ході акцій протестів отримуватимуть наступні пенсії: інваліди І групи – 100 відсотків мінімальної пенсії за віком; інваліди ІІ групи – 75 відсотків мінімальної пенсії за віком; інваліди ІІІ групи – 50 відсотків мінімальної пенсії за віком.

Пенсії постраждалим пропонується виплачувати за коштом Державного бюджету.

Законопроект зареєстрували народні депутати фракції «Свобода» Олександр Мирний та Ігор Мірошниченко. Документ наразі надано для ознайомлення. Профільним комітетом, котрий має розглядати проект закону є комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.

Нагадаємо, з 21 листопада 2013 року в України тривали масові акції протестів, котрі були зумовлені зупинкою процесі підготовки до підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. В результаті протистоянь між правоохоронцями та протестуючими було вбито близько сотні осіб. Акції протесту закінчилися втечею четвертого Президента України Віктора Януковича до Російської Федерації.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook