У Нідерландах з’явилася поштова марка з антиросійським плакатом, що стосується Чемпіонату світу з футболу (Фото)

футбол-1У Нідерландах до Чемпіонату світу з футболу-2018, що відбувається в Росії, з’явилася поштова марка. На ній зображений футболіст, який ударом м’яча збиває літак у небі. Фотографію марки поширюють користувачі соціальних мереж.

Зображення, а їх кілька, створив український художник, хімік за фахом Андрій Єрмоленко, який проживає у Львові.

Читайте також: Російський сценарист і актор Семен Сліпаков розповів, як для футболістів РФ закінчиться Чемпіонат світу з футболу (Відео)

Графічним оформленням вони нагадують офіційну символіку чемпіонату, але кожне зображення присвячене події, яку художник вважає вагомою підставою для бойкоту змагань.

А якщо цього не вдалося досягнути, то принаймні, щоб ставлення до країни, на території якої ЧС відбувається, було як до такої, яка винна у кровавих подіях останніх років: анексія Криму Росією, підтримка бойовиків на сході України, збиття «Боїнга» над Донбасом, бомбардування сирійського Алеппо, доля українських політв’язнів в Росії, отруєння Сергія і Юлії Скрипалів у Британії.

марка

Свої ілюстрації художник виклав у вільний доступ і зазначив, що використовувати малюнки дозволяє всім.

А нещодавно французький  сатиричний журнал Charlie Hebdo висміяв Чемпіонат світу в Росії. Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo помістив на обкладинку нового номера карикатуру, присвячену початку чемпіонату світу з футболу-2018 в Росії. Фото обкладинки журнал опублікував на сторінці в Twitter.

м

На карикатурі зображений Володимир Путін, який цілиться з гармати танка у футбольні ворота. Напис на карикатурі — «Вперед, росіяни!» / Charlie Hebdo

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook