У Національній поліції України відбулись кадрові зміни (Фото)

Очільник поліції Донеччини Віталій Невгад тепер очолює Головне слідче управління міністерства і став заступником міністра, а Головним управлінням Нацполіції у Донецькій області  тепер керує виходець із Західної України Микола Семенишин.

Про такі кадрові зміни повідомляє МВС України.

ф1

Нагадаємо, керувати поліцією Донеччини Віталій Невгад був призначений у липні цього року.

Зараз наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на посаду заступника голови Національної поліції – начальника Головного слідчого управління призначено полковника поліції Віталія Невгада.

Службу новопризначений заступник голови Нацполіції в правоохоронних органах почав у 1994 році в Білоцерківському міськуправлінні міліції. З 2010 року працював заступником начальника слідчого управління ГУМВС в Київській області.

Полковник поліції приїхав на Донеччину в найважчі часи і доклав максимум зусиль, аби сформувати потужний колектив слідчих, які зараз документують наслідки терактів, вбивств бойовиками мирних мешканців, руйнувань, продовжив справу В’ячеслава Аброськіна з розвитку поліції воєнного регіону в цілому.

Звертаючись до присутніх на нараді поліцейських, перший заступник глави МВС України Сергій Яровий відзначив, що Віталій Невгад — досвідчений керівник, який професійно виконував свої обов’язки, а тому йому й запропонували посаду у Головному слідчому управлінні.

ф2

Микола Семенишин свій перелік керівних посад у правоохоронних органах почав із начальника міськвідділу міліції Тернополя.

Генерал Нацполіції 3-го рангу Микола Семинишин народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Згодом працював у підрозділах карного розшуку та на керівних посадах підрозділів правоохоронних органів Західної України. Остання посада перед призначенням на Донеччину — начальник ГУ Нацполіції Хмельницької області.

«Я вважаю, що генерал Семенишин сприятиме ефективнішому розв’язанню всіх проблемних питань, які будуть поставлені в цьому непростому регіоні. Сподіваюсь на ваш професіоналізм і бажання виконувати свої обов’язки», — наголосив під час представлення особовому складу полоції Донеччини нового керівника перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Новопризначений начальник поліції Донеччини підкреслив, що у своїй роботі він намагатиметься використовувати досвід, набутий під час роботи у поліції Хмельницької області.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook