«У нас не раз чухались до них руки», — Євген Марчук про подробиці Мінських переговорів з «ДНР» і «ЛНР» (Відео)

Марчук Євген-крупно лицеПереговори у Мінську з представниками самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» у безпековій підгрупі Контактної групи завжди ідуть важко, каже представник України у цій підгрупі Євген Марчук.

«У нас чухались руки і чухався язик, щоб сказати непротокольні деякі речі, але реалії, на жаль, такі, що доводилось шукати компроміс»,- зізнається екс-секретар РНБО України.

Євген Марчук розповів в інтерв’ю 5 каналу, що лише для початку відведення озброєння калібру меншого за 100 мм провели 13 раундів переговорів, тривала робота з цього питання 5 місяців.

При цьому змогли домовитись лише про відведення танків та артилерії, а БТРи, БМП, крупнокаліберні кулемети, гранатомети залишаються на лінії фронту, тому про завершення війни на Донбасі говорити ще дуже рано.

Більше того, каже Євген Марчук, попереду ще багато раундів переговорів, бо наразі і російські військові з Донбасу не вийшли, і про повернення контролю над всією протяжністю україно-російського кордону конкретно не йшлося.

Представник України в підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євген Марчук розповів в інтерв’ю і про поведінку ОБСЄ, і про поведінку Росії, і про те, навіщо РФ війна у Сирії.

«Своєю поведінкою Росія не дозволяє покращувати з неї стосунки», — сказав Марчук про реакцію світу на дії РФ після Генасамблеї ООН.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook