«У нас є внутрішні вороги», — Захарченко абсурдно пояснив заборону на виїзд із «ДНР» (Відео)

Захарченко з рукою КПВсі, хто критикує так званий «указ» про заборону виїзду з окупованих територій Донбасу, — це «наші вороги». Про це заявив сьогодні так званий «глава ДНР».

Тепер, коли в мережі дописувачі активно розкритикували заборону покиданти «ДНР», ці «вороги» стали явними і відомими, заявив Захарченко. Коментар очільника бойовиків опублікувало так зване «Міністерство інформації ДНР«.

«Вовки в овечій шкурі», — так він назвав мешканців окупованих територій, які обурились забороні виїздити на підконтрольну Україні територію.

Читайте також: Опублікований «указ», яким Захарченко запровадив у «ДНР» нову «залізну завісу» (Документ)

При цьому Захарченко абсурдно пояснив, що заборона на виїзд має метою начебто безпеку цих мешканців, аби їх часом не завербували українські спецслужби.

При цьому «глава ДНР», очевидно, не боїться, що «шпигунами» можуть стати пенсіонери, яким виїзд із «ДНР» в Україну дозволений.

«Їдьте, забирайте пенсії», — заявив Захарченко.

Читайте також: «Як же я їх ненавиджу», — мешканці окупованого Донбасу про влаштовану бойовиками «резервацію»

Нагадаємо, в кінці минулого року так званий «глава ДНР» видав «указ», що заброняє виїзд із підконтрольних терористам територій не тільки чиновникам окупаційноїх влади, а навіть педагогам і шкільним прибиральницям та двірникам і слюсарям ЖЕКів.

У мережі масово обурились такій забороні.

Читайте також: У «ДНР» видали спеціальний наказ, що забороняє виїзд в Україну (Документ)

Обережно — на відео сепаратистська риторика «глави ДНР».

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook