У минулому році в Україні зафіксували велику кількість нападів на активістів, — влада бездіє, — міжнародні правозахисники

фото: Вікіпедія

фото: Вікіпедія

В Україні у 2018 році сталася велика кількість нападів на критиків влади та активістів, проте уряд не робив достатніх зусиль для попередження таких нападів та покарання винних. Про це йдеться в щорічній доповіді міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch.

Зазначається, що в минулому році українська влада дотримувалася курсу на обмеження свободи висловлення думок, свободи інформації та свободи ЗМІ, виправдовуючи такий підхід необхідністю протистояти російській агресії та пропаганді Кремля, інформує Громадське.

«У сфері захисту прав людини Україна рухається назад. Перед виборами виборці мають вимагати від кандидатів і від уряду гарантій захисту прав, а також замислитися, які можуть бути наслідки неналежного реагування держави на прояви націоналістичного насильства», — наголосила заступниця директора HRW у Європі та Центральній Азії Рейчел Денбер.

«Влада також не проводила ефективного розслідування численних випадків нападів на антикорупційних та інших громадських активістів і правозахисників. У листопаді антикорупційна активістка Катерина Гандзюк, яку в липні облили кислотою, померла від отриманих опіків», — йдеться в доповіді.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook