«У Миколая варто вірити усім — і дорослим, і малим», — каже священик з Тернополя (Відео)

Миколай_фУже цієї ночі святий чудотворець потішить усіх своїми подарунками.

У Миколая потрібно вірити усім — і дорослим, і малим, кажуть священики. А даруючи солодощі та пакунки від Чудотворця, дітям батьки повинні розповідати, ким насправді був Святий. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Тернопільські діти зібрали подарунки для тих, кому вони більше потрібні (Відео)

– У святого Миколая потрібно вірити завжди. Навіть доросла людина, якщо вона не буде вірити в диво, воно ніколи не станеться. Каже Христос: “За вірою Вашою Вам дасться”, “Будьте як діти”, – пригадує сотрудник духовного центру Зарваниця отець Микола. — Я пам’ятаю, коли був малий, дуже чекав святого Миколая. Це було найбільше здивування, коли зранку прокидався і під подушкою було те, що я замовляв…

Усе своє життя святий Миколай присвятив Богові і Церкві. Людей він спонукав до щирого каяття в гріхах, викликав у них бажання виправити помилки. За своє земне життя святитель Миколай зробив багато добрих справ, і в цьому йому допомагала дивовижна за силою віра. Даруючи подарунки дітям, потрібно розповідати їм про чудотворця та ставити його за приклад.

Читайте також. Дехто із дітей-переселенців у Тернополі вперше почув про святого Миколая (Відео)

– Диво не в тому, що мені хтось робить подарунок і я комусь роблю подарунок. Чудо в тому, чи я готовий віддати щось своє, задля потреби іншого. Святого Миколая ми уявляємо як старенького дідуся, який робить дива, а насправді це була така ж людина як ми, людина, яка любила робити добро, незважаючи ні на що, – говорить отець Микола.

У переддень Миколая кожен має запитати себе, чи готовий він поділитися чимось своїм з іншим, вважає отець Микола.

– Свято Миколая повинно в нас бути кожного дня. Це не просто раз у році обдарували один одного подарунками, дітей засипали цукерками, відсвяткувати і забулися. Христос каже: “Будьте милосердними”. І милосердними ми маємо бути впродовж року. Свято Миколая має тільки підтвердити те наше бажання робити добро, милостиню, робити це безкорисливо, не чекаючи жодної відплати, – каже отець Микола.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook