У Миколаєві завершились українсько-британські військові навчання за стандартами НАТО

фото: Генеральний штаб ЗСУ

фото: Генеральний штаб ЗСУ

24 жовтня, у Миколаєві завершилось українсько-британське навчання «WarriorWatcher — 2019» за стандартами НАТО, що проходило за участі представників ВМС ЗС України, Повітряних Сил Збройних Сил України та Збройних Сил Великої Британії. 

Про це йдеться на сторінці Фейсбук Генерального штабу ЗСУ .

Метою проведення навчань було ознайомлення з теоретичними основами планування та оцінки ризиків захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за стандартами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності між підрозділами Збройних Сил України та підрозділами охорони Королівських Військово-Повітряних Сил Великої Британії.

Протягом дев’яти днів учасники навчань під керівництвом британських інструкторів ознайомлювалися з організацією охорони і оборони військових аеродромів, використовуючи стандарти НАТО. У ході навчань військовослужбовці в теорії та на практиці розглянули питання щодо посилення охорони та оборони військових об’єктів стратегічного значення та дії підрозділів морської піхоти щодо відбиття нападу умовного противника.

По завершенню навчань британська сторона відзначила високий рівень підготовки українських військових. Враховуючи успішний досвід проведення навчань «Warrior Watcher — 2019», Україна та Британія надалі продовжать співпрацю у цьому напрямку.

Пресцентр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook