У Миколаєві комісія перевірила дотримання перевізниками законодавства і виявила численні порушення (Фото)

фото: Миколаївська міська рада

фото: Миколаївська міська рада

Управління транспорту Миколаївської міської ради перевірило, як перевізники дотримуються законодавства і укладених договорів. Під приціл перевіряльників потрапили маршрутки №№ 1, 17, 52, 26, 50, 91.

Сьогодні вранці, на виконання доручення Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій перевірило, як підприємства-перевізники дотримуються законодавства і укладених договорів. Так, у цей день перевірка пройшла на базі ПП «ПіК», розташованого по вул. Айвазовського, 18,

Саме на цьому підприємстві проходять обов’язкові передрейсові огляди автобуси, що курсують по маршрутах №№ 1, 17, 52, 26, 50, 91. Ці маршрути обслуговує ПП «ПіК» та інші підприємства-перевізники, інформує відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови міста Миколаєва.

фото: Миколаївська міська рада

фото: Миколаївська міська рада

Фахівці управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій увагу звертали на здійснення підприємствами передрейсового техогляду транспортних засобів, наявність працюючих GPS-трекерів, санітарний стан маршруток.

Перевірка відбулась в два етапи. Вона дозволила виявити низку порушень. Так, з 16 автобусів, які вранці виходили на маршрути, огляд механіка пройшов лише один транспортний засіб. Після зауважень співробітників мерії вказане порушення було усунуто.

Також рейд показав, що не на всіх маршрутках працюють GPS-передавачі. Перевірили 52 пасажирських автобуса. Обладнання для супутникового контролю не працювало на 27 з них. Варто відзначити, що GPS-трекери функціонували на всіх автобусах, які обслуговують маршрут № 50. Разом з тим, жоден передавач не працював на маршрутках № 1.

фото: Миколаївська міська рада

фото: Миколаївська міська рада

У цілому останні й стали лідером антирейтингу. Крім непрацюючих GPS-передавачів, транспортні засоби маршруту № 1 запам’яталися жахливим станом салону.

Також на одному пасажирському автобусі інформація на табличці, де вказується маршрут, була викладена російською мовою, що суперечить чинному законодавству.

По всіх порушеннях, виявлених в результаті перевірки, були складені відповідні акти.

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook