У МВС розповіли, як впроваджуватимуть новітні сучасні технології у роботі

фото: Укрінформ

фото: Укрінформ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що в українській правоохоронній системі необхідно впровадити сучасні технології.

Про це він заявив 31 жовтня під час візиту на Міжнародну виставку технологій внутрішньої національної безпеки і поліцейського обладнання MILIPOL Qatar 2018, інформує прес-служба МВС.

«Наша правоохоронна система потребує впровадження новітніх технологій. Наразі ми масштабуємо програму «Безпечне місто» на територію всієї держави. Вона вже працює в Маріуполі, Києві та Дніпрі. Основа її діяльності — застосування сучасної інформаційно-комп’ютерної системи, яка надає можливість цілодобового моніторингу оперативної обстановки. Наші камери можуть тривалий час працювати без електрики, у нічний час та у будь-які погодні умови», — сказав Аваков.

Зі свого боку голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що Україна — це держава, яка має досвід у військових конфліктах та ситуаціях з підвищеними ризиками.

«Нас не цікавить просто техніка, ми прагнемо впровадити новітні технології в правоохоронну систему нашої країни. А Катар знаходиться серед лідерів, які використовують роботів поліцейських, керовані дрони, які фіксують оперативну обстановку. До таких норм нам треба ще працювати», — уточнив Князєв.
 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook