У МВС розповіли, як будуть отримувати пільгове житло поліцейські та рятувальники (Інфографіка)

фото: Українська правда"

фото: Українська правда

Про це нововедення розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Мова йде про перший мотиваційний іпотечний пакет – як основу чесної та гідної служби, який розробили у міністерстів, щобю забезпечити житлом працівників поліції.

Сьогодні напрацювання міністерства ухвалив кабмін, тож є надія, що проблему забезпечення житлом працівників поліції і рятувальників буде вирішено найближчим часом.

Аваков каже, що мета цього проекту - зміцнити професійну мотивацію людей, які служать Україні день за днем, у важких умовах, ризикуючи здоров’ям, а деколи й життям. До того  ж, він наводить сумну статистику.

З 2015 року, без урахування втрат на фронті, під час виконання службових обов’язків загинули 32 поліцейських і 21 рятувальник, 1505 осіб отримали поранення. Кожен з них, виходячи на службу, йде на ризик, не маючи твердих соціальних гарантій для себе та своєї сім’ї.

Сьогодні зі 140 000 поліцейських близько 5 000 перебувають на квартирному обліку. Ще 50 000 потребують поліпшення житлових умов. У ДСНС з 54 000 співробітників на квартирному обліку – близько 4 000, поліпшення житла необхідно 23-м тисячам рятувальників.

фото: Українська правда

фото: Українська правда

Більшості з них, за нинішніх темпів, доведеться чекати на квартиру від 50 до 80 років!! Нажаль, щорічно держава була в змозі забезпечити житлом менше ніж 1% з числа співробітників МВС.

Така ситуація – не дуже сильно мотивує до чесної і відповідальної служби.

Базова ідея програми: частина витрат на придбання житла буде погашена державою.

c84dc-202

У МВС почали поетапне введення цілої низки мотиваційних програм. Частково вже з листопада 2018, а в повному обсязі – з січня 2019-го, будуть впроваджені 4 етапи першого мотиваційного пакета: збільшення заробітної плати на 30%, запровадження компенсації за оренду житла, запровадження пільгової іпотеки на придбання житла з гнучкою системою часткової компенсації витрат після 2-х років служби, внесення до Парламенту пакету законодавчих змін, які захищають професійні права поліцейського.

08180-2000000000

Детальніше роз’яснення міністра МВС України Арсена Авакова з цього питання можна дізнатися із його блогу на сайті «Українська правда».

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook