У місті Щастя бойовики застрелили військовослужбовця батальйону «Айдар»

11У м. Щастя Луганської обл. 7 липня 2014 р. на території Луганського училища професійної підготовки працівників міліції бойовики розстріляли українського військовослужбовця з батальйону «Айдар». Про це повідомила керівник прес-служби Луганської обласної міліції Тетяна Погукай на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«7 липня приблизно о 05:00 до комендатури батальйону «Айдар», розташованої в приміщенні ЛУППСМ (Луганське училище професійної підготовки сотрудників міліції), під’їхав автомобіль, на якому знаходився прапор України. В автомобілі знаходилися люди, які сказали, що привезли «сепаратиста». Автомобіль пропустили на територію училища. До автомобіля підійшов без бронежилета і зброї військовослужбовець батальйону гр. Войцеховський Є.В. 1979 р.н. (уродженець Хабаровського краю РФ, прож. в Черкаській області, р. Сміла, вул. Краснопресненська). Йому назустріч з автомобіля вийшов чоловік і відкрив по військовослужбовцю стрілянину з автомата. Люди, що знаходилися в машині, відкрили стрілянину з автоматів по вікнах будівлі. Після чого автомобіль заднім ходом виїхав з території училища і зник», — повідомила Погукай.

Вона зазначила, що військовослужбовець Войцеховський був смертельно поранений — сліпе вогнепальне поранення грудної клітини з пошкодженням дуги аорти.

Даний факт зареєстровано в ЄРДР за статтею 115 ч.1 КК України (умисне вбивство).

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook