У місті на Тернопільщині знайшли спосіб, як боротися з вандалами

фото із сайту Заліщицької міської ради

фото із сайту Заліщицької міської ради

У місті Заліщиках, що на Тернопільщині, працює чотирнадцять камер відеоспостереження, які встановили на вулицях, аварійно-небезпечних перехрестях, у місцях масового скупчення людей, у зонах відпочинку.

Протягом останніх років місто над Дністром змінило своє «обличчя». Стараннями міської голови Алли Квач і всіх структур міської ради тут розроблено і впроваджено у життя чимало цікавих проєктів.

Повністю реконструйовано два міських парки, збудовано оглядовий майданчик над Дністром, відремонтовано тротуари і вулиці. Місто живе і розвивається, стає кращим із року в рік.

Але, очевидно, комусь не дуже подобаються благі наміри тих, від кого це залежить, зробити Заліщики по-справжньому європейським містом. «Армія» вандалів то поламає лавки у парку, то розіб’є вщент ліхтарі, то знищить щойно встановлену огорожу.

Особливо страждають від дій зловмисників місця масового відпочинку людей: парки, сквери, прибережна зона Дністра.

Сучасна система відеоспостереження, кажуть у Заліщицькій міській раді, має стати інноваційною складовою розвитку та безпеки міста. Тому відеокамери, які записуватимуть трансляцію, встановили нещодавно в загальнодоступних громадських місцях та ведуть безперервний запис у режимі реального часу і трансляцію всього, що відбувається у певному місці.

Камери встановлено у верхньому та нижньому парках, по вулиці С. Бандери, на залізничному мості у двох напрямках руху (на Чернівці і на Тернопіль), на центральному майдані міста, поблизу синагоги, на привокзальній площі, по вулиці Залізнична неподалік кладовища, по вулиці Б.Хмельницького (район школи ім. Осипа Маковея), на в’їздах у місто зі сторони Тернополя, Чернівців і села Добрівляни, біля костелу Святого Станіслава, на перехресті вулиць С. Бандери і С. Крушельницької.

Застосування відеоспостереження в громадських місцях дозволяє фіксувати будь-які події.

Відеокамера фіксує подію так, як вона відбувалася. У зв’язку з цим відеозапис у подальшому можна використовувати як доказ, оскільки здійснення відеозйомки в конкретному місці буде засвідчувати факт, що подія дійсно мала місце, а також спростовувати чи підтверджувати причетність певної особи до конкретної ситуації.

З часу встановлення відеокамер кількість актів вандалізму в Заліщиках різко зменшилася. Місто стало більш безпечним, кажуть у міській раді.

Також за сприяння Заліщицької міської ради, уже два роки жителі і гості міста мають доступ до безкоштовного WІ-FІ. Відповідне обладнання було встановлено Інтернет-провайдером «Гольфстрім».

Бездротові точки доступу користуються великою популярністю серед жителів Заліщиків. Саме тому їх встановлено в місцях, які найчастіше відвідують: у нижньому та верхньому парках, на центральному майдані, у сквері Соломії Крушельницької.

Wi-Fi працює цілодобово. Якщо маршрутизатор виходить з ладу, його відразу ремонтують, оскільки за усіма точками бездротового доступу ведеться дистанційний моніторинг.

У міській раді повідомили приємну новину: незабаром планується розширення мережі відеоспостереження в місті, збільшення кількості відеокамер і точок безкоштовного Wi-Fi.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook