У місті на Тернопільщині завтра пройде екологічна акція, до якої закликали долучитися усіх містян

фото: Чортківська міська рада

фото: Чортківська міська рада

Про це повідомляє Чортківська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук:

«Закликаємо чортківчан приєднатися до акції «День без поліетилену», яка відбудеться 3 липня

3 липня 2019 року з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day) Програма розвитку ООН спільно з Міністерством екології та природних ресрусів, міжфракційним об’єднанням депутатів «Зелена енергія змін» та Zero Waste Alliance Ukraine планують провести акцію «День без поліетилену».

Цього дня усі охочі повинні спробувати обійтися без пластикових пакетів. Замість них є прекрасні альтернативи у вигляди екоторбинок, паперових пакетів, зроблених власноруч сіток – названих у народі «авоськами». Все залежить від вашої фантазії.

Попередньо ми провели онлайн опитування жителів міста «Чи підтримуєте ви заборону використання поліетиленових пакетів в Чорткові?». 92% жителів міста, які взяли участь в опитуванні відповіли «ТАК», 5% не підтримали заборону, і двоє зазначили:
- «Так, проте потрібно ввести перехідний період. Паперові пакети та папір для обгортання продуктів на вагу (масло, сир, м’ясо) може стати чудовим замінником пластику та поліетиленовий пакетів».
- «Для продуктових магазинів поки що немає альтернативи, яка була б конкурентною по ціні».

Багато жителів Чорткова вже турбуються про довкілля і стараються споживати менше пластику, але в цей день ми маємо привернути увагу тих хто ще цього не робить», — йдеться у дописі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook