У місті на Тернопільщині запустили пілотний проект, який має розв’язати проблему вивезення сміття з приватних домогосподарств

фото із вільних джерел

фото із вільних джерел

У Чорткові приватний сектор планують перевести на індивідуальні баки, повідомляє сайт Чортківської міської ради.

«У зв’язку з тим, що у Чорткові норми викиду твердих побутових відходів в рази перевищують норми, затверджені рішенням виконавчого комітету від 29 червня 2016 року № 293 «Про затвердження середньорічних норм вивезення твердих побутових відходів у м. Чортків» (середньорічна норма – 1,8 м3 у розрахунку на одного мешканця), та з метою підтримання належної чистоти та порядку у місті, домогосподарства приватного сектору планують перевести на індивідуальне обслуговування.

Що це значить? Кожне домогосподарство має закупити окремий бак (вони бувають різного розміру: 0,12; 0,24 кубометри). Соціально незахищеним категоріям населення з міської ради нададуть посильну фінансову допомогу для придбання таких бачків.

Опісля, залежно від потреби кожного домогосподарства сміття збиратимуть за встановленим графіком.

Аби визначити всі позитивні та негативні сторони вивезення сміття з індивідуальних сміттєвих баків, для початку планується працювати у пілотному режимі, вибравши певний мікрорайон міста, для прикладу, Кадуб», — йдеться у повідомленні на сайті міської ради.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook