У місті на Тернопільщині відбувся флешмоб на підтримку українських моряків, які знаходяться у російському полоні (Відео)

фото: Борщівська міська рада

фото: Борщівська міська рада

Сьогодні у місті Борщеві працівники органів місцевого самоврядування провели флешмоб на підтримку Міжнародної акції «ЗВІЛЬНИТИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ МОРЯКІВ», інформує Фейсбук Борщівської міської ради.

Під звуки гімну України на площі перед міською радою присутні підняли прапор Військово-морських сил України на знак підтримки українських моряків із суден «Бердянськ», «Нікополь» та «Яна Капу», яких 23 листопада захопили в полон російські прикордонники у Керченській протоці.

Перед присутніми виступили голова Військово-морського Братства Борщівщини Василь Москва, заступник голови районної ради Андрій Русенко та міський голова Іван Кобилянський.

«Підняттям прапору ми висловлюємо підтримку нашим героїчним морякам, яких у нейтральних водах підступно атакував та полонив агресор «Росії». Ми віримо, що справедливість запанує і наші хлопці повернуться на Батьківщину до своїх сімей», — зазначив міський голова.

Прапор на флагштоці буде знаходитися до моменту звільнення наших моряків.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook