У місті на Тернопільщині сьогодні обговорили інноваційний проект з енергоефективності в освітніх закладах

фото: Чортківська міська рада Під час обговорення

фото: Чортківська міська рада
Під час обговорення

Проект має назву «Енергоефективні школи: нова генерація», пише Фейсбук Чортківської міської ради.

«Сьогодні у Чортківській міській раді відбулася зустріч щодо реалізації інноваційного проекту «Енергоефективні школи: нова генерація».

Даний проект було впроваджено відділом муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності міської ради на початку навчального року у п’яти школах міста – Чортківській гімназії ім. М. Шашкевича, ЗОШ №2, ЗОШ №5, ЗОШ №6 та ЗОШ №7.

Головне завдання проекту – пропагування серед школярів, їхніх батьків та вчителів дбайливого ставлення до енергоресурсів, формування особистої відповідальності за тепло та комфорт у своїх помешканнях, виховання свідомого екологічно-орієнтованого споживача житлово-комунальних послуг.

У рамках проекту використовується інноваційна онлайн-платформа дистанційного навчання, за допомогою якої наші школи отримали можливість опанувати схвалений Міністерством освіти і науки України навчальний курс «Основи енергопостачання та енергозбереження». На даний курс зареєстровано 31 дитину 6-7 класів. Школярі дистанційно опановують теоретичний матеріал, відеоуроки, після яких складають кейсові завдання, тести, вирішують задачі у напрямку енергозбереження та енергоефективності.

На сьогоднішню зустріч в міську раду були запрошені вчителі, відповідальні за даний проект у їхніх школах. У ході дискусії обговорили основні проблеми з реєстрацією та проходженням навчання, ключові питання щодо подальшої реалізації проекту, нові можливості для шкіл та громади міста. Значну увагу приділили інформаційним конкурсам проекту, в яких школи можуть прийняти участь та отримати відповідні відзнаки та тематичні подарунки.

Підсумовуючи зустріч, всі присутні відзначили користь та необхідність даного інноваційного проекту, адже навчання молоді з питань енергозбереження є дуже важливим і актуальним для нашого міста та країни», — йдеться у дописі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook