У місті на Тернопільщині пройшов традиційний шаховий турнір з нагоди Дня Героїв (Фото)

фото: Шахово-Шашковий клуб "Королівська Фортеця"

фото: Шахово-Шашковий клуб «Королівська Фортеця»

Кубок чемпіона у місті Борщеві вже втретє розіграли на міжобласному шаховому турнірі з нагоди Дня Героїв.

Участь в турнірі взяли 34 шахісти з Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської областей.
Від ранку до вечора 26 травня тривала напружена боротьба на шахівницях, адже за першість змагались справжні професіонали, фанати шахового спорту, яких не злякала ні відстань, ні дорога. Серед них майстри спорту, кандидати і досвідчені першорозрядники, а також 13 дітей. Дорослі і діти змагались за єдиними правилами швейцарської системи в 9 турів.
В результаті в основному складі визначено 8 переможців: І місце посів Ярмистий Михайло (Чернівці), ІІ – Гулька Валентин (Чортків), ІІІ – Мазурчак Богдан (Тернопіль), IV – Деременда Василь (Бучач), V – Лісничук Микола (Кіцмань), VІ – Сушириба Богдан (Бучач), VІІ – Дулик Микола (Бучач), VІІІ – Поляник Василь (Кіцмань).
Кращий результат серед борщівських шахістів продемонстрували: Кизима Руслан – серед дорослих, Сакундяк Максим – серед юнаків, Скорохід Діана – серед дівчат. Відзначено і нагороджено також найстаршого учасника турніру – Цигипало Саву (м. Кременець), та наймолодшого – Сакундяка Дмитра (с.Ланівці).

Усі призери нагороджені медалями, грамотами, грошовими преміями, а переможець Михайло Ярмистий, який вже неодноразово перемагав у нас, на Борщівщині, отримав ще й Кубок Чемпіона.

Саме завдяки турніру такого масштабу шахісти різних регіонів, змагаючись із найсильнішими суперниками, мали приємну нагоду вдосконалити власну спортивну майстерність, провести час з улюбленою справою, поспілкуватись у дружньому колі, а найсміливіші та найактивніші діти – неоціненний досвід та переконання, що шахи дійсно єднають покоління, а той, хто наполегливо працює, той досягає високих вершин і у спорті, і у житті.

Турнір відбувся з ініціативи Борщівського шахово-шашкового клубу «Королівська фортеця», за сприяння Борщівської районної ради, допомоги відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації, за фінансової підтримки РО ВО «Свобода» — організації, яка відіграла значну роль у заснуванні місцевого шахового клубу, підтримці районної та міської програм розвитку шахів.

Зокрема, організатори висловили подяку депутату, голові фракції РО ВО «Свобода» в районній раді Андрію Данилевичу за персональну допомогу в організації даного турніру, усім свободівцям за постійну підтримку спорту, в тому числі й шахів.

Окремі слова подяки Івану Крохмалюку — директору Борщівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія ім.Р.Андріяшика», почесному шахісту шахово-шашкового клубу «Королівська фортеця», який постійно і безкоштовно забезпечує шахістів приміщенням для проведення турнірів, тренування та навчання дітей.

Завдяки постійній підтримці цих та багатьох інших людей шаховий спорт на Борщівщині розвивається та об’єднує все більше прихильників цікавої та високоінтелектуальної гри, йдеться у дописі на сторінці Фейсбук Шахово-Шашкового клубу «Королівська Фортеця».

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook