У місті на Тернопільщині пройшов міжобласний волейбольний турнір, присвячений пам’яті відомого спортивного діяча краю (Фото)

фото: Борщівська РДА

фото: Борщівська РДА

Його вже вчетверте, у річницю пам`яті колишнього голови районного відділення НОК України Григорія Олійника, проводить відділ освіти, сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської РДА, Тернопільське обласне та Борщівське регіональне відділення НОК України, ФОП «Динамо» з міста Тернополя, інформує Фейсбук Борщівської РДА.

До Борщева у гості завітали команди ВК «Сапсан» з Чорткова, ВК «Мельниця» з Мельнице-Подільської ОТГ, ВК «ДЮСШ №4» із м.Чернівців та місцеві ветерани.
На відкритті змагань зі спогадами про щирого друга і благородну людину виступили перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Голубець, перший заступник голови обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко, син Григорія Олійника Віктор. Звучав Гімн держави, капітани команд підняли прапор України.
А турнір тримав у напрузі всіх до останнього матчу, в якому зустрілися чортківчани та чернівчани.

Перша партія за ВК «Сапсан» — 25:13. Другу «витягнули» чернівчани – 25:21. Вони ж не залишили шансів суперникам і на тай-брейку – 15:11. Отже перехідний кубок «поїхав» у Чернівці.

Другими стали чортківчани, третіми – ВК «Мельниця».

фото: Борщівська РДА

фото: Борщівська РДА

Всі команди нагороджені грошовими преміями (1 місце – 1000 грн., друге – 900 грн., третє – 800 грн., четверте – 700 грн.), кубками з олімпійською символікою, медалями та оліймпійськими сертифікатами.

Кращі гравці у трьох номінаціях (Олексій Житарюк, Юрій Візняк та Ігор Міщенко) отримали коштовні колекційні монети, презентовані головою Борщівського відділення НОК України Юрієм Гуцулом.

Організатори і гравці висловили вдячність директорові Борщівського агротехнічного коледжу Ярославові Козію за сприяння у проведенні турніру.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook