У місті на Чернігівщині з моргу звільнився весь медичний персонал. Чому? (Відео)

фото: ВВС

фото: ВВС

Нестандартна і доволі дивна ситуація склалася у Новгород-Сіверському. Тут з моргу звільняється весь персонал у складі двох людей.

З 1 листопада там буде нікому працювати. Судмедексперт написала заяву на звільнення, бо переїжджає жити до іншого міста. Разом з нею звільняється і молодша медсестра.

Морг обслуговує 2 райони: Новгород-Сіверський та Семенівський.

Від завтра тіла небіжчиків на розтин планують або возити до Мени – це за 100 кілометрів від Новгорода-Сіверського, інший варіант – з Мени до райцентру приїжджатиме судмедексперт.

Про це сказав виконувач обов’язків начальника обласного бюро судмедекспертизи Євгеній Смоляр, інформує cn.suspilne.media.

Новгород-Сіверський морг приймає тіла небіжчиків з двох районів. Тут проводять судово-медичну експертизу – розтин тіл для встановлення причин смерті людини.

В середньому щомісяця в морзі приймають 10 тіл для розтину, сказав виконувач обов’язків начальника обласного бюро судмедекспертиз Євгеній Смоляр.

Що робити в такій ситуації, пояснив у листі виконувач обов’язків начальника обласного бюро судмедекспертизи Євгеній Смоляр. Листи він надіслав до голови райдержадміністрації та головного лікаря Новгород-Сіверської центральної районної лікарні.

Світлана Шам, головний лікар Новгород-Сіверської центральної районної лікарні:

«Перший вихід, викладений у листі, це транспортувати тіла померлих до Менського міжрайонного бюро судмедекспертизи і там проводити розтин. Другий вихід, який пропонується, це виїздити на розтини у Новгород-Сіверський може лікар-судмедексперт із Мени, але за умови, якщо його будуть транспортувати за рахунок громади.

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Руслан Веремієнко каже, оплачувати приїзд судмедексперта з Мени не будуть.

Подробиці — у репортажі журналіста UA: ЧЕРНІГІВ:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook