У місті на Черкащині підняли прапор ВМС України на знак підтримки полонених українських моряків

фото: Черкаський обласний військовий комісаріат

фото: Черкаський обласний військовий комісаріат

Подія відбулась у місті Тальне, що на Черкащині, пише Фейсбук Черкаського обласного військового комісаріату.

Сотні тальнівчан прийшли на центральну площу міста, щоб поруч із державним прапором України підняти прапор Військово-Морських Сил України та підтримати українських військових моряків, які незаконно утримуються у російському полоні.

– Сьогодні ми і вся Україна вимагаємо, щоб вони були звільнені й повернулися додому. Моряки повинні знати, ми – з ними! – каже відкриваючи захід ведуча, начальник відділу культури міської ради Ганна Михайлова. Вона почергово надає слово представникам Військово-Морських Сил Сергію Казнадєю та районної спілки ветеранів і учасників АТО Артему Орищенку.

– Від себе особисто і від всіх військових моряків дякую за підтримку наших моряків. Серед 24 полонених – чотири моїх вихованці. Ми надіємось, що хлопці будуть повернуті. Вони ще не один рік захищатимуть Україну. Керуватимуть новими кораблями. За нами правда – ми переможемо! – звертається до земляків заступник начальника кафедри озброєння Інституту Військово-Морських сил національного університету «Одеська морська академія», капітан другого рангу Сергій Казнадєй.

Артем Орищенко теж висловив впевненість у перемозі над ворогом.

Право підняти прапор Військово-Морських Сил Збройних сил України надали капітану другого рангу Сергію Казнадєю та голові громадської організації Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО Василю Данилюку.

Прапор ВМС висітиме на центральній площі Тального до того часу, поки українські моряки не будуть звільнені з полону. Він є символом підтримки тальнівчан наших військових моряків та всіх українців, які незаконно утримуються у російських в’язницях.

«Вісті Черкащини»,
Олег ШАТАЙЛО.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook