«У місті коїться щось незрозуміле», — мешканці окупованої Горлівки про бойовиків

Горлівка_-_моє_рідне_містоБойовики тікають з окупованої Горлівки. Переляк терористів і дислокованих там російських військових змінився на панічний страх, коли вони дізнались, що Росія споруджує на своєму кордоні укріплення, аби не допустити повернення російських найманців на свою територію з Донбасу.

Про це пишуть українські патріоти Горлівки в групі «Нова Горлівка» в соцмережі.

«У місті відбувається щось незрозуміле і непояснюване… З деяких місць дислокації орки поз’їжджали», — пишуть горлівчани.

Таку ситуацію городяни пояснюють, зокрема, тим, що Росія залишила своїх терористів без фінансування.

«Надходить інформація про численні скарги орків, що їм доводиться заправлятися і ремонтуватися «за свої»… «Місцеві» вже в переважній більшості йдуть на «дембель», їм намагаються тиснути на «ідейність», але ідея без підкріплення грошиками не справляється… Піраміда «рузького міра» поступово сиплеться і хоронить під собою своїх будівельників», — констатують українські патріоти.

Читайте також: Росія не випустить своїх найманців із «ДНР» — зводить на кордоні «стіну»

Ще одна причина того, що російські найманці тікають з Горлівки, — звістка про спорудження Росією на кордоні з окупованою територією українського Донбасу «стіни», що має не дати бойовикам повертутися на територію РФ.

«Пророцтво» про обнесення Донбасу колючим дротом збувається або реалізується в життя… причому вже реалізується фсб ерефії. Дізнавшись таку інформацію, у деяких місцевих орків, переляк змінився на страх», — пишуть мешканці окупованого українського міста.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook