У містечку на Тернопільщині будують стадіон «з нуля» без жодної гривні з бюджету

фото із сайту Федерації футболу Тернопільської області

фото із сайту Федерації футболу Тернопільської області

У містечку Копичинці жителі вирішили збудувати повноцінний спортивний комплекс із великим футбольним полем та трибунами на 100 глядаічів.  І це у наш непрстий час! Фінансові витрати на придбання будівельних матеріалів узяли на себе меценати, а будується спортивний об’єкт народним методом, без залучення державних коштів, повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.

Колись, пригадують місцеві жителі, на  місці теперішньої новобудови ще за польських часів був футбольний стадіон, однак роки зробили своє. Вже років 40 там ніхто спортивних змагань не проводить, те місце заросло хащами, бур’янами, будяками та й побутове сміття містяни там часто скидали.

Президент ФК «Копичинці» Іван Хорощак розповідає: сьогодні в Копичинцях є головна спортивна арена «Надія», однак вона дуже завантажена, адже на ній проводить офіційні поєдинки футбольний клуб «Копичинці» в чемпіонаті області, дитячі команди грають у дитячо-юнацькій футбольній лізі України та Тернопільщини, тренуються юні вихованці копичинецького футболу.

Отримавши добро місцевої влади, ентузіасти взялися за роботу. До благородної справи підключили підприємця і палкого шанувальника футболу Ігоря Івановича Підлипського. Паралельно з облаштуванням футбольного поля ведуться роботи над трибунами, щоби глядачам було зручно переглядати спортивні баталії.

Уже повністю залито бетон на трибунах, залишилося встановити бруски під глядацькі місця на тисячу чоловік. Далі за планом будівництво роздягалень для команд господарів та гостей із душовими кабінками. Також передбачається зведення площадки для автотранспорту, універсального майданчика для гри у баскетбол і волейбол з однієї сторони і корту для великого тенісу – з іншої.

фото із сайту Федерації футболу Тернопільської області

фото із сайту Федерації футболу Тернопільської області

На новому стадіоні вже встановили вловлювачі м’ячів за воротами та інформаційне табло, яке перенесли з головної спортивної арени Копичинців. Натомість на «Надії» до Дня Незалежності, а можливо й швидше, запрацює сучасне електронне табло. Всі підготовчі роботи для цього вже зроблено (підведено електрику та інтернет, встановлено металевий каркас), залишилося встановити саму «начинку», яку місту презентує голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик.

– Відроджений із небуття стадіон у міському парку – це буде не заміна чи альтернатива спортарені «Надія», а повноцінний об’єкт, на якому в разі необхідності можна буде проводити як товариські матчі, так і офіційні поєдинки обласних і всеукраїнських змагань, адже він відповідатиме всім стандартам, у тому числі і за розмірами футбольного поля, – підсумував Іван Хорощак.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook