У міськраду надійшло понад 200 скарг від тернополян на холод у квартирах

Сергій Надал провів нараду з керівниками ЖЕКів щодо підключення будинків до опалення. Очільник міста ще раз наголосив усім присутнім про обов’язок працювати якісно та оперативно.

Відомо, що за ці два дні у міську раду надійшло понад 200 скарг. І більша частина з них – на неякісну роботу саме обслуговуючих підприємств.

Також була частина скарг, де люди скаржаться на голів будинкових комітетів, які відмовилися подавати тепло, аргументуючи це додатковими витратами.

Читайте також: У Тернополі опалюються усі будівлі та установи

«З 18 квітня у Тернополі відновлено теплопостачання. Зі своєї сторони КП «Тернопільтеплокомуненерго» виконало усе, подало опалення до медичних та навчальних установ, до будинків. Натомість виникли проблеми з подачею тепла у самих будівлях, за що відповідальні ЖЕКи, ОСББ або інші структури, — розповідає міський голова. – Звичайно, що одночасно тепло не могло податися в усі будівлі, адже  після завершення опалювального сезону мережі були запломбовані і їх треба було розпломбувати. Проте деякі керівники ЖЕКів з цим завданням справилися оперативно і якісно, а інші не виконали своїх обов’язків».

З питань підключення тепла у будинках необхідно звертатися у ЖЕКи, ОСББ, керівників будинкових комітетів або у службу 15-80.

 

 


 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

КОМЕНТУЙ VKONTAKTE

Залишити відповідь

Ваша E-mail адреса не буде публікуватись. Обов’язкові поля помічені *

*
*

Яндекс.Метрика Яндекс цитування
TOP 100

Facebook