У Мінрегіон повідомили, як встановлюватимуть будинкові лічильники опалення та води

11У Мінрегіон затвердили Порядок оснащення будівель вузлами комерційного обліку — будинкові лічильники опалення та води, повідомляє ЮрЛіга.  

Для початку оператор зовнішніх інженерних мереж повинен повідомити власника (співвласників) будівлі про намір встановити вузол (вузли) комерційного обліку, а власник протягом двох місяців повідомити оператору про згоду на встановлення лічильників на запропонованих умовах, про намір узгодити з оператором інші умови (в тому числі встановити лічильник, придбаний власником) або про самостійне обладнання будівлі лічильниками.

Протягом п’яти робочих днів з дня отримання такого повідомлення оператор повідомляє дату огляду місця установки, а після визначає дату установки, про що складається протокол.

Якщо протягом двох місяців оператор не отримав відповідь, а також в разі, якщо власник запропонував узгодити умови установки або самостійно обладнати будинок лічильником, але не зробив цього протягом чотирьох місяців з дати отримання такого повідомлення, оснащення будівлі вузлом комерційного обліку здійснює оператор зовнішніх інженерних мереж .

Вузлами комерційного обліку обладнуються всі вводи зовнішніх інженерних мереж в житлових та нежитлових будинках. Вузол встановлюється на стороні споживача, на кордоні майнової належності в точці приєднання (введення) до зовнішніх інженерних мереж. «Кордон майнової приналежності» означає точки розмежування зовнішніх теплових мереж, мереж гарячого водопостачання, зовнішніх водопровідних мереж від приєднаних до них мереж будівлі за ознаками права власності або іншого речового права.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook