У міністерстві розповіли, в кого з українців можуть забрати субсидію (Відео)

Через велику кількість сімей, які хочуть отримати субсидії, соціальні інспектори посилено шукають приводи відмовити у наданні субсидій.

У Мінсоцполітики розповіли, що без субсидій можна залишитись навіть через дорогу подорож за кордон. Якщо сума путівки становитиме понад 50 тисяч гривень – це вже привід для соціальних інспекторів відмовити у субсидії, повідомляє 24tv.ua.

Однак в міністерстві вже знайшли вихід із ситуації.

Читайте також: Покрокова інструкція оформлення субсидії онлайн (Інфографіка)

- Протягом місяця необхідно повідомити соцзахист про купівлю дорогої путівки. Якщо це літня пара і гроші на подорож їм дали діти, то вони повинні написати заяву, що гроші не їхні, а дітей. І жодних проблем не буде, – пояснив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Придбання будь-якого товару на суму від 50 тисяч гривень протягом року до отримання субсидії – це вже привід соцслужбам відмовити у пільгах. Проте якщо покупка була виправданою, до прикладу обмін квартири, субсидію від держави отримати таки можна.

Для цього в заяві, яка подається для призначення субсидії, потрібно зробити відмітку про необхідність її розгляду місцевими органами виконавчої влади, місцевого самоврядування або утвореною комісією. Тоді рішення приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Читайте також: Субсидії нараховуватимуть по-новому, але не всім

Перевірки інспектори влаштовуватимуть вибірково – будуть цікавитися умовами життя та доходами. Якщо знайдуть приховані, то відмовлять у субсидії, починаючи з місяця, коли знайшли порушення.

У Мінсоцполітики прогнозують, що понад 9 мільйонів українських сімей потребуватимуть субсидій на сплату комуналки наступного року. На це держава поки що готова виділити 40 мільярдів гривень.

 

 

 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook