У Мінагрополітики обіцяють, що ціна на соціальні сорти хліба залишиться без змін

images Аграрний фонд від початку року реалізував на хлібопекарні 5,3 тис. тонн борошна, що дозволяє тримати ціну на соціальні сорти хліба стабільною. Про це повідомив в.о. міністра аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, передає прес-служба Мінагрополітики.

«Аби українці й надалі могли купувати соціальні сорти хліба за доступною ціною, Аграрний фонд став ще більш інтенсивно постачати борошно на вітчизняні хлібопекарські підприємства. Лише за останній день фонд реалізував близько 500 тонн борошна. При цьому варто зазначити, що низка областей стали значно активніше подавати заявки на закупівлю борошна у державного оператора. Зокрема, потреба пекарів у борошні зросла в Івано-Франківській, Луганській, Полтавській та Черкаській областях. І Аграрний фонд забезпечує її в повному обсязі», − зазначив М.Присяжнюк.

За словами посадовця, загалом від початку 2014 року Аграрний фонд реалізував 5,3 тисячі тонн борошна. При цьому угоди на реалізацію борошна фондом укладено з 212 хлібопекарськими підприємствами.

«Реалізація борошна відбувається за фіксованими цінами. Це дає змогу утримувати вартість соціальних сортів хліба на стабільному рівні. Обсяги ж постачання борошна у 2014 році за заявками обласних державних адміністрацій становлять приблизно 82 тисячі тонн щомісяця. Виробляється це борошно із зерна інтервенційних запасів на переробних підприємствах у 20 областях», − сказав він.

У відомстві нагадали, щоб сільгоспвиробники отримали необхідні обігові кошти, Аграрний фонд продовжує здійснювати форвардні закупівлі зерна. На сьогодні аграріями вже заявлено до реалізації 415 тисяч тонн зерна. І в межах укладених угод Аграрний фонд перерахував виробникам зерна 322 мільйона гривень авансових платежів.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook