У мережі показали фото найдорожчого у світі автомобіля (Фото, Відео)

фото: Bugatti

фото: Bugatti

Який вигляд має цей автомобіль, показав концерн Bugatti у межах Женевського автосалону.

Оснащений 16-циліндровим двигуном об’ємом 8 літрів і потужністю 1500 кінських сил спорткар La Voiture Noir коштує близько 11 мільйонів євро.

У компанії зазначили, що у назви La Voiture Noire особлива історія. Син засновника компанії Етторе Бугатті, Жан, керував одним з чотирьох випущених авто Type 57 SC Atlantic. Він називав своє авто «La Voiture Noire»,, що в перекладі означає «чорний автомобіль». Це авто безслідно зникло до Другої світової війни. Воно донині вважається однією з найбільших загадок в історії автоконцерну, пише Громадське.

«Для Bugatti La Voiture Noire — це більше, ніж просто спогад про Atlantic. Ми віддаємо данину давньої традиції, Франції та творчості Жана Бугатті та водночас ми переносимо неординарні технології, естетику й екстремальну розкіш в нову епоху», — сказав президент Bugatti Стефан Вінкельман.

Це авто існує в єдиному екземплярі, його випустили випущений до 110-річчя Bugatti й уже продали. Його придбав колекціонер, ім’я якого в Bugatti не називають.

Також в Женеві компанія показала автомобіль Chiron Sport 110 ans Bugatti — спеціальний випуск марки цього спорткара. Це лімітована серія з 20 автомобілів.

Докладніше дивіться у відео:

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook