У Львові тестуватимуть кандидатів на участь у Іграх Нескорених 2018

1В Україні розпочато спортивні тестування кандидатів на участь у Іграх Нескорених 2018. Цього року 15 учасників нашої збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї, Австралія, повідомляє Міністерство оборони України.

28 лютого завершився збір заявок кандидатів. Загальна кількість заявок — 355, що майже у 2 рази більше ніж торік.

Спортивні тестування проходитимуть у 3 етапи: 10 березня — у Львові, 17 березня — в Одесі та 24 березня — у Києві.

У Львові спортивний захід відбудеться 10 березня за адресою: вул. Клепарівська, 39а (Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міністерства оборони України). Реєстрація ЗМІ: 9:45. Початок тестування: 10:00.

Кандидати змагатимуться у шести напрямках спорту: пауерліфтинг, плавання, легка атлетика, веслування на тренажері, стрільба з лука та велоспорт на шосе.

Під час заходу відбудеться оцінювання фізичного стану та готовність кандидатів, які подали заявку на участь в Іграх Нескорених 2018 року. У заході візьмуть участь 84 спортсмени.

У Львові проходитимуть тестування такі області: Львівська, Рівненська, Кіровоградська, Івано-Франківська, Чернівецька, Волинська, Тернопільська, Житомирська, Хмельницька, Кіровоградська, Черкаська, Луганська та Вінницька.

Акредитація представників ЗМІ відбувається за телефоном: (063) 888-11-41 (Оксана Пашкевич), або по ел. пошті o.pashkevych@stratcomua.org.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook