У Луцьку атовці та волонтери вимагали «вгамувати Палицю» (Відео)

лууУ Луцьку майже 200 атовців та волонтерів збиралися, щоб передати керівництву правоохоронних органів та Президенту Петру Порошенку звернення щодо ситуації в місті.

Представники різних з’єднань та волонтерських організацій зібралися на Київському майдані. Прийшли бійці батальйонів «Волинь», «Айдар», «Азов», Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор», 14-ї (51-ї), 80-ї, 128-ї бригад та інших з’єднань.
Народний депутат Ігор Лапін, командир штурмової роти «Захід» батальйону «Айдар», озвучив заяву до глави держави Петра Порошенка, Генерального прокурора Юрія Луценка, керівника Служби безпеки України Василя Грицака, директора Антикорупційного бюро Артема Ситника,голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова.
У заяві йдеться про те, що Луцьк стає небезпечним місцем для людей, які мають думку відміну від думки власника «Варти порядку», голови облради Ігоря Палиці.

лу

Перерахували випадки підпалів майна, стеження, побиття або тиску на опонентів Ігоря Палиці. Атовці та волонтери, які підписали звернення, закликають правоохоронців розслідувати підозри про подвійне громадянство Ігоря Палиці, «бо якщо цього разу керівництво приватної армії уникне відповідальності, відчуття безкарності спричинить нову хвилю злочинів та беззаконня у нашому місті».

«Панове керівники держави! Ми воювали для того, щоб був спокій, а в нас нищать майно, б’ють активістів. Владо, ми вас обрали і дали вам право сили. Або ви наведете порядок в Луцьку та повернете спокій на наші вулиці, або ми залишаємо за собою право самостійно захищати своє життя, а також життя своїх рідних та друзів!» — такими словами завершується звернення.

Джерело: http://www.volynpost.com/news/94994-u-lucku-atovci-ta-volontery-vymagayut-vgamuvaty-palycyu

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook