У лісовому господарстві переконують, що рубали ліс на Чортківщині — законно

лісСанітарну рубку в Улашківському лісництві на Тернопіллі проводили у 2013 році, згідно зі всіма дозвільними документами.

У цьому запевняють у ДП “Чортківське лісове господарство”.

Читайте також. Чортківщина: правоохоронці повинні з’ясувати, хто вирубав 5 га лісу у заказнику (Відео)

Нагадаємо, 5 га вирубаного лісу виявили представники “Автомайдану Тернопіль» на території Державного лісового заказника загальнодержавного значення “Дача Галілея”. Автомайданівці казали, що вирубують там і трьохсотлітні дуби, і навіть цінніші породи дерев. Сліди замасковують. Відтак представники ГО «Автомайдан Тернопіль» звернулися до прокуратури, міліції, СБУ. Ще одну заяву спрямували виконуючому обов’язки Генерального прокурора Олегу Махніцькому. Просили провести перевірку і з’ясувати: хто і для чого масово вирубує ліс на Тернопіллі.

Читайте також. Усе про гроші Майдану у Тернополі: звіту активістів не повірили – проведуть аудит (Фото, Відео)

Згадана вирубка була включена в план санітарно-оздоровчих заходів на 2013 рік, повідомили у прес-службі Тернопільського облуправління лісового та мисливського господарства (ЛМГ) 20 червня.

Цитуємо офіційну відповідь: «На ділянці проведено лісопатологічне обстеження комісією опорного пункту Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Львівлісозахист» і Тернопільським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Крім цього, на дану рубку є лімітне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення №9/8/09/3-2013, виданий Міністерством екології та природних ресурсів України.

Читайте також. Літнє обмеження руху для вантажівок стосується не всього транспорту – тернопільські ДАІвці

ДП «Чортківське лісове господарство» виписано лісорубний квиток № 176 від 6 листопада 2013 року на суцільну санітарну рубку в Улашківському лісництві квартал 44 виділ 2,6 площа 5,3 га загальною кубомасою 1362 куб. м. На даний час дана рубка закінчена, на ній проведено посів лісових культур дуба звичайного”.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook