У Київводоканалі оголосили тендер на поставку 502, 5 т рідкого хлору в системі ProZorro

фото з мережі Інтернет

фото з мережі Інтернет

Аукціон запланований на 9 жовтня 2018 року, повідомляє сайт ПрАТ «АК «Київводоканалу». 

Київводоканал відкритий до співпраці з усіма зацікавленими сторонами, в тому числі і з міжнародними компаніями, які є виробниками, чи постачальниками рідкого хлору.

Тендер, про який зазначено нижче, передбачає доставку хлору на підприємство, оскільки Київводоканал немає для таких цілей спеціалізованого транспорту. В цьому контексті співпраця з іноземними компаніями ускладняється тим, що більшість з них пропонують хлор на умовах самовивозу.

Водночас ситуація на ринку змінюється постійно, Київводоканал знаходиться в процесі отримання пропозицій і буде співпрацювати з тією компанією, яка запропонує кращі умови поставок. Саме для цього організовано відкриті торги через систему ProZorro.

Повідомляється також, що завдяки суспільному резонансу, а також спільній роботі водоканалів, Уряду, громадських організацій та АТ «Дніпроазот» —  ситуація з постачанням хлору, який використовується для знезараження питної води, нормалізувалася.

Дніпроазот, який є єдиним в Україні виробником рідкого хлору, відновив роботу і продовжує співпрацювати з водоканалами.

ПрАТ «АК «Київводоканал» на сьогоднішній день забезпечений хлором в достатній кількості, в столиці не планується введення графіку подачі води.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook