У Києві буде фестиваль шоколаду і льодових скульптур

liodoviskulpturyУ Києві на Новий рік пройдуть фестивалі новорічних ялинок, льодових скульптур, шоколаду та солодощів, а також етнофестиваль колядок і щедрівок.

Як повідомляє Україна туристична, ці та інші заходи кияни й гості столиці зможуть відвідати в одному із шести новорічно-різдвяних селищ, що працюватимуть у місті протягом свят.

Крім того, на дітей та дорослих чекатиме тюбінгова гірка, льодовий каток і лабіринт, льодовий музей, фотосесія в різдвяних санях та спілкування з Дідом Морозом. Відбуватимуться у селищах під час свят також конкурси, лотереї, вистави та майстер-класи.

Зможуть відвідувачі придбати й різноманітні оригінальні подарунки та сувеніри для своїх близьких та рідних, а також поласувати традиційними українськими та європейськими стравами під веселі різдвяні мотиви, адже на всіх локаціях гостей будуть розважати самодіяльні, фольклорні й творчі колективи.

У рамках ярмарку (на вул. Хрещатик) функціонуватиме соціальний проект «Ми не БАЙДУЖІ». На території ярмарку будуть встановлені благодійні скриньки, а зібрані кошти перерахують дитячим будинкам.

Новорічно-різдвяні селища працюватимуть з 14 грудня до 20 січня на Хрещатику, Майдані Незалежності. Також гостей міста та киян прийме Софійська, Троїцька та Михайлівська площі.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook