У Києві поховали трьох загиблих працівників ДАІ, яких розстріляли невідомі (Фото)

imagesСмерть завжди – жах. Особливо, коли гинуть молоді люди з вини представників колишньої влади, що роздала зброю злочинцям. Ці нелюді – не зупинились. Вони вже не використовують зброю проти повстанців, а пішли на злочин, вбиваючи тепер людей у формі. Злочинці почали проводити збройні напади на представників ДАІ. Можна по різному ставитись до ДАІ, але ніхто не має права відбирати чиєсь життя. «Конфлікти і закони» висловлюють своє щире співчуття родинам загиблих.

Четвертого березня весь особовий склад столичної Державтоінспекції прощався з трьома своїми співробітниками, яких розстріляли на стаціонарному посту «Биківня» у ніч 2 березня поки що невідомі злочинці.

Нагадаємо, що трагедія сталася на столичному Броварському проспекті близько 2-ї години ночі. Патруль ДАІ ніс службу на посту, коли під’їхав автомобіль «ДЕУ Ланос», з нього впритул трійця невідомих осіб відкрила вогонь на ураження з автоматичної вогнепальної зброї.

38-річний старший лейтенант міліції Сергій Ригун, 36-річний старший прапорщик міліції Олександр Куліковський та 27-річний старший сержант Ігор Мазур загинули на місці.

Сьогодні на території полку ДПС ДАІ зібралися всі співробітники столичної Державтоінспекції, колеги з Київської області, керівництво Департаменту ДАІ МВС України, керівництво столичного главку міліції, співробітники майже всіх підрозділів київської міліції, представники провідних ЗМІ і, звичайно, рідні та близькі загиблих. Їм було найважче, адже всі вони останнього разу бачили своїх синів, чоловіків, братів та батьків живими і здоровими, а тепер зустріли їх у домовині.

Не можливо передати біль, який відчувають рідні розстріляних правоохоронців. Ніякі слова втіхи не можуть заспокоїти і пояснити, чому так сталося. Осиротіло трійко дітей. Осиротіли батьки, яким доводиться хоронити своїх дітей.

Правоохоронці принесли безліч квітів, вінків, висловлювали співчуття близьким і, не соромлячись, плакали… Сльози котилися з очей мужніх, дорослих чоловіків і у всіх звучало єдине питання: «За що?»

Зі словами глибокого співчуття родинам загиблих звернулися до присутніх керівництво столичного главку міліції та МВС України, а також ветерани служби.

Після прощання автобуси з домовинами загиблих державтоінспекторів у супроводі екіпажів ДАІ та УДСО вирушили до рідних місць, де будуть похоронені хлопці: у Хмельницьку, Житомирську та Київську області.

Пам’ять про трагічно загиблих працівників Державтоінспекції назавжди залишиться в наших серцях! Вічна їм пам’ять!

Орлова Олеся, ВЗГ ГУМВС України в місті Києві

 

images

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook