У Києві курсують трамваї із зображеннями знаменитих українців (Фото)

фото: КП "Київпастранс"

фото: КП «Київпастранс»

У КП «Київпастранс» започаткували цікавий проект із запуску швидкісних тематичних трамваїв. Він має назву «Видатні українці».

Навесні на маршрути Борщагівської лінії вийшов черговий тематичний поїзд в рамках проекту «Видатні українці»,  прикрашений портретом Валерія Лобановського – одного з найкращих тренерів європейського футболу за версією УЄФА.
І ось чергова новинка від «Київпастрансу».
«Ми почали готуватися до 100-річчя видатного українського вченого Бориса Патона раніше за усіх – ще в лютому присвятили йому цілий трамвай.
Щиро вітаємо Вас, Борисе Євгеновичу, з таким особливим ювілеєм та дякуємо за величезний внесок у розвиток української науки», — йдеться на сторінці Фейсбук КП «Київпастрансу».
фото: КП "Київпастранс"

фото: КП «Київпастранс»

Загалом, швидкісною лінією курсує вже п’ять «іменитих» трамваїв з зображеннями Бориса Патона, Ярослава Мудрого, Анни Київської, Миколи Амосова та, відповідно, Валерія Лобановського. На черзі – Олександр Довженко.
   Транспортники Києва також повідомляють, що  за минулі роки комунальним підприємством «Київпастранс» було придбано 35 вагонів «PESA Fokstrot» та 5 вагонів «Електрон T5B64».
 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook