У Києві капітально відремонтували старий гуртожиток, що належить КП «Київпастранс» (Фото)

фото: Київпастранс

фото: Київпастранс

Наразі на балансі комунального підприємства перебуває 6 гуртожитків, п’ять з яких функціонувало, а шостий, до сьогодні, був закритий на капітальну реконструкцію, пише сайт КП «Київпастранс».

П’ятиповерховий гуртожиток був побудований у 1970 році за адресою вул. Серпова, 9-А. Під час його реконструкції було оновлено дизайн житлових кімнат, на кожному поверсі облаштовані окремі приміщення кухні та санвузлів для жінок і чоловіків. На першому поверсі передбачено та облаштовано медичний пункт.

- Під час капітальної реконструкції замінили системи електро- та водопровідних мереж, встановили водонагрівачі. Відремонтували покрівлю, утеплили фасад, повністю замінили вікна та вхідні групи. Для дітей співробітників облаштували майданчики та ігрові кімнати. Загалом, намагалися створити найкращі умови, - відзначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Окрім ремонту житлових приміщень, задля підтримки здорового способу життя працівників підприємства на території гуртожитку передбачено спортивний зал,  який обладнано гімнастичними матами, комплексами «Шведська стінка», тенісним столом, тренажерами. Для дітей облаштовані ігрові кімнати та актова зала, де заплановані проведення факультативних занять з вивчення іноземних мов.

фото: Київпастранс

фото: Київпастранс

-Окрім гуртожитків для співробітників, продовжуємо оновлювати транспортну інфраструктуру столиці. Наразі завершуємо капітальну реконструкцію станції «Вацлава Гавела» Борщагівської лінії швидкісного трамвая,  ремонт колій на вул. Гната Хоткевича та вул. Глибочицькій. Також оголосили тендери на закупівлю нових трамваїв та автобусів, — додав Дмитро Левченко.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook