У Києві екс-заступнику прокурора здійснено повідомлення про підозру

6Учора, 16 квітня, здійснено повідомлення колишньому заступнику керівника однієї із місцевих (районних) прокуратур столиці у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 371, ч. 1 ст. 366, ст. 340 КК України, тобто незаконному триманні під вартою завідомо невинної особи.

Прес-служба Генеральної прокуратури України повідомила, що департамент спеціальних розслідувань продовжує вживати заходів щодо встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності правоохоронців, причетних до неправомірних дій стосовно учасників мирних акцій протесту в січні – лютому 2014 року. То що інкримінують нині підозрюваному?

22 січня 2014 року в Київ на відзначення Дня Соборності із Вінниччини прибув 72-річний чоловік. Його безпідставно затримали, побитого міліціонерами доставили до міліції, де сфальсифікували процесуальні документи з неправдивими даними щодо нібито його участі у масових заворушеннях, а судом за клопотанням, складеним слідчим та погодженим заступником прокурора, чоловіка заарештували.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook