У києві 11студентів отруїлися шаурмою: поліція відкрила кримінальне провадження (Відео)

2 вересня у столиці після вживання шаурми госпіталізували сімох студентів.

2 вересня у столиці після вживання шаурми госпіталізували сімох студентів.

У більшості точок із шаурмою, де отруїлися студенти, не було дозвільних документів, а у працівників відсутні медичні книжки.

Через масове отруєння студентів шаурмою поліція та Держспоживслужба позачергово перевірять усі точки продажу цієї вуличної страви. Про це повідомляє ТСН.

Студенти, які отруїлися шаурмою, купували її в одному кіоску. Утім, поряд шість магазинчиків, а тому продукцію на експертизу вилучили в усіх. «Усі заходи проведено, прийнято рішення про призупинення діяльності. Виявлено порушення: недотримання температурного режиму, технологічного режиму, приготування даного продукту», — розповів начальник Головного Управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.
У більшості точок із шаурмою, де харчувалися та отруїлися студенти, дозвільних документів на діяльність не було, а у працівників відсутні медичні книжки.
Зазначимо, 2 вересня у столиці було госпіталізовано з отруєнням 7 осіб, усі вони купували шаурму в одному кіоску на вулиці Борщагівській. Стан потерпілих студентів був середньо-тяжкий.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook