У Кремлі приступили до нової спроби розколоти Україну (Фото)

image001У РФ, а з недавніх пір і в «ДНР», бажання «насолити» Україні тим чи іншим способом не згасає ні на хвилину. Тільки способи стають все більш витонченими. Чергове планування «республікою» свого наступу, називаючи це відповіддю на наступ української сторони — яскравий тому приклад. Як відомо, все нове — це добре забуте старе. За такою логікою знову працює «чудо-республіка».

Едуард Басурін вже встиг заявити, що Україна нападе. За його словами, ЗСУ відразу після смерті Захарченка організувала активну підготовку до наступу на «ДНР». «Зокрема, українська армія звозить до селища Розівка озброєння, в тому числі важку техніку. З цією метою київське командування створило угруповання, яке налічує 12 тисяч осіб «, — заявив Бася. Він також стверджує, що Київ нібито може завдати удару по «ДНР» вже 14 вересня.

Тут же якимось неймовірним чином, за «випадковим збігом обставин» Росія проводить навчання одночасно з «ДНР». І знову Бася. Саме він оголосив про те, що з 11 вересня «ополченці» проведуть військові навчання за участю 300 одиниць техніки та 4 тис. особового складу. «Всі навчання відбуватимуться на відстанях від лінії зіткнення, закріплених в Мінських угодах», — заявив він.

До слова, відсутність підписантів Мінських угод, яких фізично усунули від «влади», розв’язує руки бойовикам і, посилаючись на вигаданий напад України, вони можуть атакувати позиції українських військових. Не самий розумний хід, але при силовій підтримці РФ він може виявитися результативним і призвести до масових втрат ЗСУ. Деякі «республіканські» і російські експерти вже встигли дати свою оцінку вищевказаному розвитку подій. У своїх «аналітичних висновках», як зазвичай, вони не залишили ЗСУ шансу на перемогу.

За роки війни Україна, на жаль, втратила багатьох своїх захисників.

image002

У зв’язку з цим частина населення вже налаштована проти діючої влади, а смерть ще більшого числа українських військовослужбовців, як це пророкує директор Центру політичної кон’юнктури Олексій Чеснаков, і можливе подальше визнання Росією «ЛДНР» як було з самопроголошеними Південною Осетією і Абхазією, тільки погіршить ситуацію. Особливо загрожує це напередодні прийдешніх президентських виборів 2019-го року. На них очевидно Кремлем і планується висунення проросійського кандидата, який «солодкими» гаслами завоює собі бажану аосаду і поверне Україну під контроль Москви.

Така політика ведеться Росією далеко не перший рік і навіть не перший десяток років. Зараз все зводиться до «законного» відторгнення Україною своїх територій на користь РФ. Однак, гіркий досвід зв’язків з Москвою загартував нашу країну і розколоти її вже не вийде ніяк. Адже навіть в гарячому 2014-му понад 30% населення Донбасу були категорично проти приєднання до Росії. Даний факт з гіркотою і образою був визнаний російським найманцем Захаром Прилепіним в недавньому інтерв’ю телеканалу RTVI, який, розчарувавшись в ідеї «великої Новоросії», боягузливо втік з Донецька після нібито «вбивства» Захарченко.

До слова, його тіло так ніхто і не бачив…

image004

І це я вже мовчу про той факт, що понад 50% особового складу підрозділів, які залучені до ООС, з самого свого дитинства розмовляючи російською мовою, яро борються з колабораціоністами і російськими відпускниками/найманцями за територіальну цілісність України. Це нівелює всі спроби нинішньої кремлівської влади зруйнувати українську державу!

Сергій Палков,

журналіст, працює в зоні ООС.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook