У Кременці відзначатимуть 10-ту річницю відкриття єдиного в світі музею Словацького (Фото)

Кременець«Діалог двох культур» проходитиме у Кременці з 4 до 7 вересня. Але готуються до масштабного заходу на Тернопіллі завчасно.

Так, 29 липня, під головуванням заступника голови Тернопільської обладміністрації Наталки Михно та заступника голови обласної ради Олега Боберського у Кременецькому обласному гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Тараса Шевченка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення літературно-мистецького форуму «Діалог двох культур».

Про це ІА «7 Днів-Україна» повідомили у прес-службі ОДА.

Читайте також. У Кременці готуються до україно-польського мистецького форуму

Нагадаємо, захід приурочений до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та 205-річчя від дня народження Юліуша Словацького.

На засіданні обговорили формат і план заходів проведення 10-х українсько-польських зустрічей. Також члени оргкомітету оглянули маршрут, по якому передбачені заходи.

- Цьогоріч також відзначатимемо 10-ту річницю відкриття єдиного в світі музею Юліуша Словацького, — зауважила директор обласного літературно-меморіального музею Юліуша Словацького Тамара Сеніна. – Важливо, що з часу відкриття музей став важливим культурним центром не лише Кременця, але й цілого регіону. Частими гостями тут є поляки, відтак музей став місцем поєднання української та польської народних традицій.

Читайте також. Кременецький район: у відділі освіти “нахімічили” майже на 800 тис. грн

Під час триденного святкування планують провести наукові конференції, презентації авторських книг, публіцистичних видань, літературно-мистецьких альманахів. У планах також — художній пленер  меморіальними місцями Тараса Шевченка та Юліуша Словацького на Тернопільщині, мистецькі вечори, концерти класичної музики, «літературні кав’ярні», театралізовані дійства, виставки та екскурсії Кременцем.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook