У Кременці спіймали банду вимагачів – допомогло те, що потерпілий звернувся до міліції

бандаГрупу вимагачів затримали співробітники Управління боротьби з організованою злочинність УМВС України в Тернопільській області.

Читайте також. За наркотики тернополянин отримає від 5 до 10 років із конфіскацією майна

До складу зграї входило вісім жителів Кременецького району. Зловмисників взяли під час передачі коштів. Організатор і його поплічники  – арештовані. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 9 травня.

Правоохоронці вчасно втрутилися в антизаконну діяльність кременчан, адже хтозна, скільки б ще  людей постраждали від вимагачів. Заслуга в цьому й самого потерпілого. Він, попри усі погрози та залякування кривдників, не побоявся звернутися до міліціонерів.

Читайте також. Крадійка зі стажем зняла майже 10 тисяч гривень з чужої кредитки

Почалося все з того, що найстарший з групи, працівник однієї з фірм, яка займається в Кременецькому районі пасажирськими перевезеннями, запримітив багатого клієнта. Молодий чоловік часто користувався послугами таксі, завжди був при грошах. Про фінансове становище клієнта свідчив і зовнішній вигляд, і його будинок, до якого водію не раз доводилося під’їжджати. Своїми спостереженнями таксист поділився із молодшими колегами. Разом вони вирішили відібрати чужі гроші.

За розмовами пішли конкретні дії. Щоб зібрати більше інформації про молодого чоловіка, спільники скористалися Інтернетом. Благо для зловмисників у різноманітних соціальних мережах можна знайти все: від ім’я та домашньої адреси до кола знайомих та інтересів цікавої особи. А остаточний план збагачення у зловмисників визрів, коли дізналися, що майбутня жертва саме продає авто. Цю обставину й використали, щоб заманити «клієнта» на зустріч.

Читайте також. Вбивця матері з Бучацького району отримає лише три-п’ять років?

Покупець і продавець домовилися зустрітися на нейтральній території. Щойно 22-річний хлопець там з’явився, вісім пар рук затисли його і силою заштовхали в авто. Водій миттєво рушив з місця і зупинився лише тоді, коли були вже за межами населеного пункту, поруч лісосмуги.

Потерпілого зловмисники прив’язали до дерева, після чого повідомили свої вимоги. 500 доларів — саме у стільки учасники банди оцінили здоров’я і спокій кременчанина та його рідних. Але словесні погрози на парубка не мали очікуваного впливу, відтак вимагачі перейшли до суттєвіших аргументів – силових, а для більшого ефекту використали биту. Результатом такого «діалогу» для потерпілого стали кілька переламаних кісток . Зрештою, парубок погодився заплатити мучителям, однак попросив короткої відстрочки, аби зібрати зазначену суму.

Читайте також. Збаразький район: злодій виніс з крамниці добра на 750 гривень

Далі в історію втрутилися тернопільські УБОЗівці, до яких кременчанин звернувся за допомогою. Першим і найважливішим завданням для міліціонерів був захист потерпілого та його рідних, для чого використали усі доступні засоби. Паралельно вживали заходи для якнайшвидшого затримання зловмисників.

– Вимагачів затримали під час передачі грошей, – розповів заступник начальника управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області Василь Джиджора. – У них вилучили готівку, биту, кілька телефонів і два автомобіля, які вимагачі використовували для перевезення потерпілого.

Довідково. Банді інкримінують ч. 2 с. 189 Кримінального кодексу України — вимагання, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook