У Кременеці волонтери-рятувальники допомагають українському війську (Фото)

indexУсі свідомі громадяни вболівають, переживають, допомагають усім, чим можуть Українській армії.

Не залишаються осторонь і рятувальники, які у час війни активно працюють і в тилу, і на передовій. Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області 17 грудня.

Читайте також. Волонтери пропонують тернополянам стати для солдатів «святими Миколаями»

Так, у Кременецькому районному відділі Управління ДСНС в області рятувальники організували виробництво саморобних пічок-«буржуйок» із підручних матеріалів, щоб забезпечити ними наше військо, яке у надзвичайно складних умовах захищає нас із вами від загарбника.

Працюють хлопці у вільний від служби час, залишаються після чергувань або приходять на кілька годин, коли мають таку можливість. Допомагають один одному та навчають, адже не всі вміють зварювати, кувати чи працювати з металом. Проте швидко вчаться і кожна наступна «буржуйка» стає кращою та досконалішою.

Читайте також. У Чорткові діє філія Логістичного центру допомоги бійцям АТО (Фото, Відео)

Очільник Кременецьких рятувальників Георгій Галькевич пригадує, як ще у військовому училищі, довелося брати участь у навчаннях на полігонах, перебувати у польових умовах, у сирості та холоді, де немає можливості зігрітися чи просушити одяг. Тому він і зараз активно підтримує колег у такій потрібній справі: дістає матеріали для роботи, допомагає, організовує передачу готових виробів на передову.

На запитання, що робитиме, коли військо не потребуватиме таких пічок відповідає: «Будемо робити все, що потрібно, допомагати усім, чим зможемо, аж до остаточної перемоги, адже в єдності наша сила – лише разом ми врятуємо Україну!».

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook