У Краснодон знову зайшло 2 великі колони з російською технікою – журналіст

12 серпня з боку Молодогвардійська в бік Краснодона пройшло дві великі колони техніки бойовиків (танки, Камази). Про це у Facebook пише главред проекту InformNapalm Роман Буртко.

«Можливо, ця техніка відтягується з напряму Луганська для того, що б потім спливти в зовсім несподіваному місці. Наприклад, у Донецьку, пройшовши через Свердловськ і Ровеньки.

У прикордонних районах зафіксовано кілька випадків раптового недовготривалого появи мобільного зв’язку МТС, яка довгий час була відсутня, відразу після появи зв’язку по селах проходять «рашисти» і шукають поранених українських солдатів, яких ховають місцеві жителі. Зокрема, подібний випадок стався в Старобешівському районі в кількох селах. Фахівці відзначають, що рашисты для виявлення солдатів за сигналом телефонів використовують комплекс спеціального призначення типу «Варан GSM».

Думаю, що ключові події війни в Україні припадуть на середину вересня — початок жовтня. Варто зазначити, що у вересні в Україні заплановано проведення кількох традиційних міжнародних військових навчань, в яких візьмуть участь США і союзники по НАТО:

- з 16 по 26 вересня відбудуться військові навчання Exercise Rapid Trident 2014 — («Швидкий тризуб»)

- а вже 8 вересня за участю США, Канади, Туреччини, Іспанії, Румунії та України в Чорному морі стартують міжнародні навчання Sea Breeze («Сі-Бриз-2014″)», — пише він.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook