У Козовій гімназисти подорожували світом професій — перемогли «Укропи»

укропУ Козівській гімназії ім. Володимира Герети шестикласники взяли участь у профорієнтаційній змагально-мотиваційній грі «Подорож у світ професій», організованій фахівцями Козівського районного центру зайнятості (РЦЗ).

Три команди юних козівчан: «Укропи», «Гімназисти» та «Спартанці» змагалися у конкурсах «Жартівлива вікторина», «Алфавіт професій», «Відгадай професію», «Кросворд професій», «Чий інструмент?», «Виключення зайвого». Вони охоче демонстрували знання зі світу професій, згадували професії, які відійшли у минуле та ті, які нещодавно з’явилися на ринку праці; дискутували щодо застосування формули оптимального пошуку професії «хочу-можу-треба» та складових кар’єрного успіху.

Читайте також. У Тернополі студенти влаштували фотофлеш-моб у національних костюмах (Фото, Відео)

Вправа-привітання, завданням якої було продовжити речення «Я мрію стати…», виявила професійні наміри сучасної молоді. З’ясувалося, що діти хочуть бути лікарями, інженерами, далекобійниками, програмістами та ін. Захід закінчився вправами «Спасибі за приємний день» та «Я – молодець!».

У результаті веселої та запеклої інтелектуальної боротьби кубок першості здобули «Укропи», на другу сходинку стали «Спартанці», а третіми були «Гімназисти».

Софія Левицька 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook