У кошторисі Тернополя тепер зможе розібратися кожен?

Тернопіль-бюджет в графіку кружочкамиТернопіль — одне з трьох міст України, яке безоплатно отримало можливість зобразити головний фінансовий документ в інфографіці.

Таку можливість наше місто, як і Житомир та Івано-Франківськ, здобуло завдяки участі в пілотному проекті «Ініціатива «Відкритий бюджет»» від Міжнародної організації «Інтерньюз Нетворк» та Програми розвитку ООН в Україні, повідомляє сайт Тернопільської міськради.

За задумом авторів, графіки допоможуть будь-кому з тернополян у вільному доступі у зручній і зрозумілій формі познайомитися з бюджетними показниками міста за цей рік.

Міський голова Сергій Надал каже, що  в такий спосіб влада намагаємося зробити бюджетТернополя прозорішим і доступнішим для громади.

«Відтепер тернополяни у зручний для себе спосіб можуть побачити усі доходи міста та на які потреби вони спрямовуються, — стверджує Сергій Надал. – Завдяки цій програмі ми налагоджуємо зворотній зв’язок між міською радою та місцевими жителями з метою визначення проблемних питань міста та ефективного їх вирішення».

Графічне зображенння доходів і видатків бюджету на 2015 рік уже міститься на сайті Тернопільської міської ради у розділі «Бюджет міста Тернополя».

Враження і пропозиції від городян міська влада чекає у листах на електронну пошту: rada.te.ua@ukr.net

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook