У Грузії пройде Кубок легенд, участь в якому візьме збірна футбольних ветеранів України

Фото прес-служби АВФУ

Фото прес-служби АВФУ

Збірна футбольних ветеранів України візьме участь у Кубку легенд, присвяченому вшануванню пам’яті відомого функціонера, менеджера УЄФА з роботи з національними асоціаціями Давида Петріашвілі.

Змагання проходитимуть 19 січня в Батумі (Грузія) у сучасному палаці спорту.

Про це повідомляє пресслужба УАФ.

За престижний трофей змагатимуться шість ветеранських збірних у двох групах: група А - Україна, Іспанія, Туреччина; група В - Грузія, УЄФА, ФІФА.

За кожну з чотирьох національних збірних виступатимуть найкращі футболісти, які в різні роки захищали честь своїх країн, а за команди ФІФА та УЄФА — представники інших країн Європи та світу.

Збірна ветеранів України вирушить до столиці Грузії під керівництвом тренера Володимира Лозинського.

На поле в синьо-жовтих футболках вийдуть: Віталій Рева, Олег Собуцький, Владислав Ващук, Володимир Єзерський, Руслан Ротань, Едуард Цихмейструк, Віталій Мандзюк, Микола Іщенко, Богдан Шершун, В’ячеслав Шевчук, Олексій Бєлік, Андрій Донець та Андрій Хомин.

Кубок легенд проводиться у Грузії з 2017 року та є одним із найпрестижніших футбольних турнірів серед ветеранів у Європі.
У перших двох розіграшах, у січні 2017 та 2018 років, переможцями ставали господарі — футболісти збірної Грузії, 2019 року почесний трофей здобула Туреччина.
Збірна України посідала в попередніх розіграшах друге та третє місця.
 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook