У Горлівці «ліквідували» чергового ватажка бойовиків

У Горлівці ліквідували лідера приватної військової компанії Євгенія Вагнера, який входив до близького оточення глави «Луганської народної республіки» Ігоря Плотницького.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор руху «Стоп-Терор» Семен Кабакаєв.

Читайте також: Стало відомо, за що вбили «отамана» бойовиків Дрьомова (Відео)

«Кремль продовжує ліквідовувати своїх шісток. Перерозподіл сфер впливу та фінансових потоків триває. На цей раз чистки торкнулися одного з великих фінансових центрів окупованих територій — Горлівки. Усунений був лідер приватної військової компанії Євген Вагнер. ГРУ усуває виконавців, причетних до ліквідації місцевих ідейних лідерів, таких як Мозговий та Дрьомов, Беднов. В даному випадку зачистки проходять і в близьких колах Плотницького, ні для кого не секрет, що ПВК Вагнера було прямо в підпорядкуванні лідера так званої ЛНР, але курирували їх ГРУ ЗС РФ», — написав він.

Читайте також: Ватажка терористів Захарченка незабаром «утилізують»?

Кабакаєв також зазначив, що Вагнер зібрав компромат на лідера «ДНР» Олександра Захарченка і важливих осіб у Кремлі з наміром шантажувати їх.

«За нашими даними, зібравши достатню кількість компрометуючого матеріалу на керівництво ЗС РФ, Вагнер почав шантажувати місцевий уряд в особі Захарченка та певних осіб з Кремля. Вагнеру потрібна була частка прибутку з промислового комплексу в Луганській та Донецькій області», — зазначив активіст.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook